607 944 132

 

Vítejte na filmovém e-shopu playback FILM!

 

Jsme filmoví veteráni. Filmy milujeme již od útlého mládí, kdy pojmy jako dívídíčka, nebo blu-raye neexistovaly a televize vysílala černobíle. Barevné filmy full size jste tak mohli vychutnávat pouze v kině.

Tento e-shop s filmy vznikl spontánně v roce 2013 jako náhrada za byznis svého času již skomírající provozování videopůjčoven a náhradou za www.stránky s čistě filmovým obsahem určeným k půjčování ( pronájmem ).

Počátečním záměrem e-shopu bylo nabízet vedle nabídky videopůjčovny také nové filmové nosiče dvd a blu-ray s novinkami určenými k prodeji a nabídka bazarových filmů byla pouze doplňkovou kategorií, stávající z vyřazených filmů z půjčoven.

Poměrně rychle jsme ale dospěli k poznání, že nemá cenu se vlamovat do otevřených dveří. Respektive nedává smysl nabízet to samé co nabízejí desítky jiných e-shopů a závodit v disciplíně, kdo to má nejlevnější. U některých firem navíc za každou cenu s cenovou politikou odporujících základnímu prinipu obchodu, tedy zisku.

Náš filmový obchod se proto již několikátý rok snaží nabízet vedle filmových novinek i běžně nedostupné tituly. Doménou e-shopu se stala nabídka bazarových filmů, čítající několik tisíc titulů skladem a neustále se doplňující a rozrůstající. Stáváme se tak největším internetovým bazarem s filmovými nosiči.

Nabízíme pouze původní originály s českou podporou , případně v omezeném množství vydání v slim, nebo digipack krabičkách. Úmyslně se vyhýbáme nabídce nekvalitních levných pošetkových, trafikových a časopisových edicí.

Bohužel s nabídkou nedostupných bazarových titulů se pojí i omezený počet ks v nabídce, protože výkup těchto filmů čítá zpravidla vždy jen jeden ks od daného titulu. Místo relativně pohodlného objednání, či komisního prodeje od filmových distributorů je také nutné věnovat spoustu času a práce scháněním "nového zboží" do bazarové nabídky.

Váš zájem o naše zboží nás ale nutí nepolevovat v úsilí a stále nabízet nové zajímavé tituly !

Filmu zdar !

Kontakt

 • Adresa:

  Lískovice 81

  50801 Hořice v Podkrkonoší

 • E-mail:

  herout.ales@seznam.cz

 • Mobil:

  +420 607 944 132

 • IČO:

  49535676

 • Bankovní spojení:

  267907285/0300