1. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY - V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží.

 • Lhůta začíná běžet následující den od vyzvednutí zásilky, pokud končí o výkendu nebo ve svátek, počítá se následující pracovní den.
 • Odstoupení od smlouvy musí být doručeno písemně ve stanovené lhůtě, nestačí ho v tento den poslat
 • Zboží musí být vráceno v originálním neporušeném obalu, z tohoto důvodu platí pouze pro nové zboží.
 • NA BAZAROVÉ DVD, BLU-RAY A HRY poskytujeme záruku pouze 2 dny na odzkoušení

Peníze za vrácené zboží posíláme na účet do 14 dní, ne však dříve, než dojde k doručení vráceného zboží zpět na naší adresu. Náklady spojené s vrácením zbožím jsou v tomto případě na straně kupujícího. Přiložte písemné Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy. Zboží zabalte tak aby bylo při přepravě dostatečně ochráněno. V případě že příjde balík poškozen nebude převzat. Neakceptujeme rovněž vrácení zboží na dobírku.

2. ROZPOR S KUPNÍ SMLOUVOU - V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou , má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího zpravidla výměnou věci, nebo její opravou. není takový postup možný , může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit .

  • To neplatí, pokud byl kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou informován, nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil ..
  • Odstoupení od smlouvy musí být doručeno písemně, musí obsahovat jméno a příjmení, kopii prodejního dokladu ( účtenku ) a způsob vrácení peněz.
  • Zboží musí být vráceno v pokud možno původním stavu, případně může být částka snížena o náklady vynaložené na náklady do původního stavu.
  • U BAZAROVÉHO ZBOŽÍ - DVD, BLU-RAY A HER nemůže být stav běžného opotřebení předmětem Rozporu s kupní smlouvou, neboť kupující byl se stavem zboží dopředu seznámen.

V rámci rozporu s kupní smlouvou není zpravidla možné řešit následující problémy:

 • zakoupené zboží neodpovídá parametrům vašeho přehrávacího zařízení
 • Problémy s výkonem/padáním hry (kontaktujte prosím technickou podporu distributora hry)
 • Neplatný, nebo nefunkční aktivační klíč DLC, bonusového obsahu, nebo multiplayeru u bazarových her
 • Poškození zboží při přepravě – tuto reklamaci je nutné uplatnit při převzetí zboží od dopravce

V případě, že disk nelze načíst, zkontrolujte prosím jeho povrch. Pokud obsahuje pravidelné, zejména kruhovité poškrábání (hlavně u PS2 a X360 a DVD) je chyba na straně konzole. Zřejmě do ní bylo strčeno když byl disk v mechanice a došlo tak k poškrábání disku optikou. V takovém případě ztrácíte právo na záruku z důvodu mechanického poškození. Tento typ poškození opravujeme na profesionálním stroji na opravu disků - cena opravy je 50,-Kč + poštovné

Peníze za vrácené zboží posíláme na účet do 14 dní, ne však dříve, než dojde k doručení vráceného zboží zpět na naší adresu. Náklady spojené s vrácením zbožím jsou v tomto případě na straně prodávajícího. Přiložte písemné Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy a důvod vrácení zboží. Zboží zabalte tak aby bylo při přepravě dostatečně ochráněno. V případě že příjde balík poškozen nebude převzat. Neakceptujeme rovněž vrácení zboží na dobírku.

NEVYZVEDNUTÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ - berte prosím v potraz, že jakákoliv z uvedených možností objednání zboží je závazná. Neplést si se 14-ti denní lhůtou pro vrácení zboží ! Zákazník je povinnen objednané zboží vyzvednout a zaplatit. V případě nevyzvednutí objednaného zboží bude zákazníkovy při dalších objednávkách akceptována pouze platba předem na účet a dodatečně účtováno dlužné poštovné.