Roboti DVD
Roboti DVD

Roboti DVD

Skladem: 5 kusů
bazar
Modifikátor variant cen
Původní cena98 Kč
Prodejní cena68 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Roboti

Robots
 
 

Animovaný / Komedie / Sci-Fi / Fantasy

USA, 2005, 91 min

Oscarový režisér Chris Wedge, který přenesl miliony diváků do pradávných dob v trháku Doba ledová, vytvořil úžasný svět Robotů, svět, který obývají výhradně svérázní Roboti. Podobně jako Doba ledová jsou i Roboti filmem plným humoru, kouzelných obrázků a pozitivních hodnot. Rodney Copperbottom žije v malém městě a má obrovský talent na vynalézání více či méně uvěřitelných věcí. Životní podmínky ospalého maloměsta mu ale svazují ruce. Společně s otcem (což je myčka nádobí) pracuje v místní restauraci a neustále sní o velkém dobrodružství.

Jednoho dne se Rodney vydá na cestu do Robot City, aby se zde setkal se svým idolem, velkým vynálezcem Bigweldem. Bigweld, největší symbol Robot City, strávil celý život vymýšlením lepších životních podmínek pro své robotí spoluobčany. Když ale Rodney do města dorazí, zjistí, že život zde není tak ideální jak očekával a že jeho výprava bude asi mnohem dramatičtější než čekal. Během průzkumné cesty po této metropoli se Rodney seznámí s RUST, skupinkou pouličních robotích povalečů, kteří se vyznají. A to nejen ve městě. Fester, jeden z Rust se okamžitě stane nejlepším Rodneyho přítelem a dokonce dovolí své malé sestře Piper, aby vstoupila do jejich party.

V obrovském Robot City tak Rodney nachází nový domov. Dále pozná Cappy, manažerku společnosti Big Weld Industries, která se do Rodneyho okamžitě zamiluje, protože mu je v mnoha ohledech podobná. Kromě přátelských se Rodney setkává i s nepřátelskými postavami, které se mu snaží zhatit plán na nalezení ztraceného Bigwelda a záchranu Robot City. Výsledkem je nadčasová a zábavná pohádka, která posouvá hranice animační dovednosti a zároveň přivádí na svět nové postavičky, které budete milovat pro jejich humor a povahu. Roboti vás prostě zahřejí na srdci a dokáží, že každý robot může zářit bez ohledu na to, z čeho je vyroben…