607 944 132
     U první objednávky od nových zákazníků z dúvodů nevyzvedávání objednaných zásilek akceptujeme pouze platbu převodem na účet, ne dobírku. Děkujeme za pochopení.
Máša a medvěd 5-8 DVDMáša a medvěd 5-8 DVD

Máša a medvěd 5-8 DVD

Modifikátor variant cen
Prodejní cena:198 Kč
bazar
Zvuk:
český, anglický
Titulky:
české
Obal:
Náhradní obal
Poznámka:
kompletní 12.série, 4x DVD
Skladem: 1 ks
Popis

Máša a medvěd  

 

Animovaný / Komedie / Akční

Rusko, (2009–2012), 3 h 3 min

 

 

Obsah:

Medvěd, bývalý cirkusový artista, se usadí v lese a připravuje se na pohodový život plný ticha a klidu. Dokud se však neseznámí s nezbednou holčičkou jménem Máša, která zde žije se svým prasátkem, kozou a psem.

Sledujte celou řadu zábavných příběhů o holčičce jménem Máša a jejím medvědím kamarádovi, bývalém cirkusovém artistovi. Máša je nezbedná tříletá uličnice, která žije na staré železniční stanici v lese. Zdá se, že předčasně vyspělé, divoké a nespoutané děvčátko, které se spřátelí s každým, koho potká, je jako magnet na problémy. Medvěd je laskavá otcovská postava, která se ze všech sil snaží své kamarádce pomáhat a chránit ji před úrazem. Sám se při tom však často nechtěně stává obětí jejích lumpáren. Ačkoli má medvěd rád svůj klid, stýská se mu po společných chvilkách s Mášou, když mu zrovna není nablízku. Společně s pochybnou partičkou přátelských zvířat, která si z lesa udělala svůj domov, Máša a medvěd pobaví dospělé i děti a poučí diváky o kreativitě, oddanosti a skutečném přátelství. 

 

Hodnocení filmu na CSFD:  

 

Hodnocení

Pro hodnocení, nebo psaní recenzí musíte být přihlášeni.