ZPŮSOBY DODÁNÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ - Česká pošta

  1. DOPORUČENÁ ZÁSILKA / MAX. 6 ks DVD / HRY - tato volba pro doporučený počet zboží vyjde na 48,- Kč (do 3ks) 53,- Kč (do 6ks), doručení prostřednictvím České pošty zpravidla druhý den osobně na uvedené adrese z objednávky.
  2. DOPORUČENÝ BALÍK / NADMĚRNĚJŠÍ ZÁSILKY - tato volba pro nadměrnější zboží ( konzole ), případně větší počet nosičů ( více jak 7 ks ) vyjde na 83,- Kč, doručení prostřednictvím České pošty zpravidla 2-3 pracovní dny osobně na uvedené adrese z objednávky.
  3. BALÍK DO RUKY / NADMĚRNĚJŠÍ ZÁSILKY - tato volba pro nadměrnější zboží ( konzole ), případně větší počet nosičů ( více jak 7 ks ) vyjde na 139,- Kč, doručení prostřednictvím České pošty zpravidla druhý pracovní den osobně na uvedené adrese z objednávky
  • OBJEDNÁVKY DOŠLÉ DO 15.00 HODIN budou vyřízeny až na vyjímky ještě téhož dne a DORUČENY DRUHÝ DEN. Tato doba se logicky prodlouží u objednávek došlých v den, kdy následuje víkend, či státní svátek. Taktéž se může prodloužit v případě způsobu platby převodním příkazem.
  • O ODESLÁNÍ ZÁSILKY budete informování zasláním potvrzovací zprávy na vaší uvedenou e-mailovou adresu společně s ČÍSLEM ZÁSILKY, jejímž prostřednictvím budete mít možnost sledovat průběh přepravy na stránkách České pošty - SLEDOVÁNÍ ZÁSILEK
  • Zásilka vám bude DORUČOVÁNA osobně doručovatelem ČP. Při NEZASTIŽENÍ doručovatelem v místě bydliště bude vaše zásilka s objednaným zbožím ULOŽENA na příslušné POBOČCE ČP. O této skutečnosti a lhůtě pro vyzvednutí budete informováni písemně. PROSÍME O NEPRODLENÉ VYZVEDÁVÁNÍ NEDORUČENÝCH ZÁSILEK.
  • U OBJEDNÁVEK NAD 500,- Kč JE DOPRAVA ZDARMA nezávisle na zvoleném způsobu doručení !

ZPŮSOBY PLATBY OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

  • DOBÍRKOU - platba dobírkou vyjde na 45,- kč. Při tomto způsobu úhrady zboží platíte celkovou částku ( cena zboží + způsob dopravy + způsob platby ) v momentě doručení zaměstnancem ČP, či osobním vyzvednutím zásilky na přepažce ČP..
  • BANKOVNÍM PŘEVODEM - tento způsob platby je ZDARMA. Celkovou částku za objednané zboží ( cena zboží + zvolený způsob dopravy ) zaplaťte neprodleně ( do 3 dnů ) na čílo účtu : 275 141 850 247 / 0100 . Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.
  • OSOBNÍ ODBĚR - vyzvednutí a platbu za zboží můžete provést v provozní době ( případně po domluvě ) přímo na naší kamenné prodejně, zpravidla bezprostředně po objednání. Do objednávky prosím uveďte jako poznámku předpokládaný termín vyzvednutí objednaného zboží.