KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

Virtua Fighter 4 PS2
Virtua Fighter 4 PS2

Virtua Fighter 4 PS2

Skladem: 1 kusů
bazar
Modifikátor variant cen
Původní cena248 Kč
Prodejní cena198 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Virtua Fighter 4 PS2

Obsah:

Série, která dala vzniknout 3D bojovému žánru se vrací. Od renomovaného týmu SEGA-AM2, vedeného Yu Suzuki-m, tvůrcům her Virtua Fighter a Shenmue, přichází Virtua Fighter 4 pro PlayStation 2.

Tato verze simulátoru bojových umění má plně optimalizovanou grafiku určenou pro využití výkonu konzoly PlayStation 2. Ale není to jen o vzhledu. VF4 přináší hluboký bojový systém, vyladěnou AI a dvě nové postavy hladové po místě na vrcholu žebříčku.

Pokud jste nováčkem v sérii Virtua Fighter, hloubkový systém tréninku Vás naučí umění boje, krok za krokem. Odměna čeká na ty, kteří ovládnou každý pohyb a můžete očekávat, odemknutí několika tajných technik na cestě za dokonalostí. Série, která to všechno začala je zpět a připravena znovu triumfovat na PlayStation 2.

  • Dvě nové postavy (Lei Fei a Vanessa Lewis) se připojí k 11 VF veteránům a vytvoří součet 13 bojovníků, z nichž každý má své vlastní jedinečné styly založené na skutečných bojových uměních.
  • Nové protiúder a obranné chvaty Vám umožňují měnit bojové styly během boje.
  • Modely postav složené z množství polygonů, nádherné detaily a dokonalé osvětlení dohromady vytvářejí ohromující vizuální efekty.
  • Trénujte počítačem řízenou postavu zápasením a jednoduchým systémem odměn.
  • Nový systém doplňků umožňuje přizpůsobit oblečení, brýle, účesy a další příslušenství Vaší postavy.
  • Odemkněte speciální předměty, které Vám umožní učit se zničující nové pohyby. 
 
 
Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy