KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

Hororová kolekce 3x DVD
Hororová kolekce 3x DVD

Hororová kolekce 3x DVD

Skladem: 1 kusů
bazar
Modifikátor variant cen
Prodejní cena148 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Hororová kolekce 

 

AMERICKÝ VAMPÍR 

Red Blooded American Girl

Žánr: Horory / Sci-Fi / Thrillery
Země: Kanada, Rok výroby: 1990
Délka: 89 minut

Ve výzkumné laboratoři určené k nalezení léku proti AIDS dojde během experimentu k fatální nehodě, při které se Dr. John Alcore (Christopher Plummer) a jeho tým neúmyslně infikuje virovým sérem, které sice dává neuvěřitelnou sílu, ale zároveň sebou přináší nenasytný hlad po lidské krvi. Dr.John Alcore se obrátí na jediného vědce Owena Urbana (Andrew Stevens), o kterém je přesvědčen, že je schopen pro něj vytvořit protilátku. Ovšem pravý důvod, proč se na něj obrátil, mu zatají. Owen se nechá zlákat velkorysou finanční nabídkou a začne s domnělým výzkumem léku na AIDS. V podzemí laboratoře se mezitím seznamuje s krásnou dobrovolnicí Paulou (Heather Thomas), která jednoho dne zjišťuje, že její přítelkyně Rebeka (Lydie Denier), také dobrovolnice, byla infikovaná smrtícím sérem a je držena potají proti své vůli v podzemí laboratoře. Paula ani Owen netuší, jak moc je její onemocnění nebezpečné, a tak se rozhodnou Rebeku navštívit, avšak během toho Paulu už šílená Rebeka kousnutím infikuje. Owen zjišťuje, že krev v Paulině těle začíná mutovat a z klidné Pauly se pomalu stává šílený a hladový vampír. Owenovi začíná být jasný pravý důvod, pro který si ho Dr.Alcore vybral. Musí vyrobit protilátku co nejdříve, aby zachránil Paulu, pokud to bude vůbec možné…. Podaří se mu to???

NEPŘEMOŽITELNÉ ZLO

Frágiles

Žánr: Horory / Thrillery
Země: Španělsko/UK, Rok výroby: 2005
Délka: 96 minut

Starobylá nemocnice Mercy Falls se má rušit. Skoro vše je již přestěhováno, kromě poslední skupinky dětí. Najednou však onemocní jedna z nočních sester, a tak je povolána náhradní sestřička Amy (Calista Flockhart), aby pomohla s postupným přestěhováním pacientů. Během pobytu se Amy skamarádí s malou holčičkou Maggie, ta jí posléze vypráví o tom, že v horním uzavřeném patře žije mechanická holčička jménem Šarlota, která s nimi komunikuje na dálku pomocí dětských kostek, a podle všeho je velmi zlá. Amy ji zpočátku nevěří, ale po tragické smrti jednoho z pracovníků, začíná tušit, že není něco v pořádku. Jednoho dne se vydá do zastavěného a desítky let nepoužívaného druhého patra. Tam se poprvé setkává s děsivým přízrakem, kterého se tak děti bojí. Zdá se, že tato bytost, je zodpovědná za všechny záhadné zlomeniny, které se u dětí zničehonic vytvořily, a také za dětská úmrtí, která se tam dějí už několik let. Po další záhadné smrti je jasné, že si Šarlota nepřeje, aby se kdokoliv odstěhoval a je ochotna si prosadit svojí i za cenu životů malých bezbraných pacientů. Amy nezbývá než přesvědčit o hrozícím nebezpečí vedoucí sestru (Gemma Jones), skeptického Doktora Marcuse (Richard Roxburhg) a starostlivou sestřičku Helenu (Elena Anaya). Děsivé situace, při kterých jde všem o život, se stupňují a Amy má co dělat, aby se spolu s dětmi dožila dalšího rána... Film má neopakovatelnou hudební složku, která by stála i za samostatný poslech, je navíc remástrován a vydán v původním rozlišení Cinemascope tak, jak byl natočen. Hlavní role se bravůrně zhostila americká seriálová star Calista Flockhart, proslavená hlavně rolí právničky Ally McBeal ve stejnojmeném seriálu. V českém znění filmu je dabována tak jako v serial, skvělou Ivanou Andrlovou.

 

DRUHÉ JMÉNO PATŘÍ PROKLETÝM 

El segundo nombre

Žánr: Horory / Thrillery
Země: Španělsko, Rok výroby: 2002
Délka: 95 minut

Bohatý obchodník Logan spáchá z neznámých důvodů sebevraždu ve svém autě. Brzy po pohřbu kdosi vykrade jeho hrob a rituálně znetvoří jeho tělo. Loganova dcera Daniela začíná pátrat po důvodech tohoto hrůzného činu, spáchaného na jejím milovaném otci. Během rozkrývání otcovy skutečné minulosti se setká s duchovním, který jí vypráví příběh z dob úsvitu křesťanství. Tehdy vzniklo společenství tzv. abrahamitů, kteří vyznávají na základě bible nelidský rituál, jehož součástí je také to, že každé prvorozené dítě musí být zabito rukama vlastního otce. Předpokládalo se, že toto společenství již dávno zaniklo, ale ve druhé polovině 20. stol. se opět objevilo několik důkazů jeho stálé existence. Daniela je však k tomuto příběhu velmi skeptická a rozhodne se navštívit svou matku, která je umístěna v sanatoriu pro duševně nemocné. Když jí řekne o otcově smrti, dostane matka záchvat a začne křičet jméno „Josefína“. Během pátrání v otcově minulosti Daniela objeví podivného muže, se kterým se otec údajně setkal těsně před smrtí. Poté, co se mu potají vloupe do bytu, zjistí, že ji tento muž už delší dobu sleduje. Daniela zjišťuje, že je pronásledována mužem jménem Toby Harris, který byl před 25 lety odsouzen za vraždu své ženy. Toby Harris se ji však snaží přesvědčit, že není vrah a že ona je ve skutečnosti jeho vlastní dcera. Daniela opět nevěří ničemu, co jí bylo řečeno, a pátrá sama dál po tom, co se vlastně stalo. Bohužel, pro ni není cesty zpět a tajemství, které objeví, bude více než zničující…

Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy